Trwa ładowanie proszę czekać ...

Rozwiązania webowe dla PrestaShop

3 marca 2022 0

Sklep internetowy x13.pl oferuje szeroki wybór modułów, integracji, modyfikacji, szablonów oraz innych rozwiązań, usprawniających wykonywanie prac w obszarze twojej witryny. Nowoczesne i intuicyjne dodatki pozwalają na sprawną optymalizację pracy i szybsze wykonywanie różnego rodzaju zadań. Inteligentne rozwiązania webowe to przede wszystkim oszczędność cennego czasu, który możesz poświęcić na rozbudowywanie swojej marki. Korzystając z nowoczesnych technologii programistycznych będziesz mógł w odpowiedni sposób przygotować szatę graficzną strony w oparciu o wybrane szablony, czy dostosować poszczególne elementy graficzne w podstronach. PrestaShop w szybki i sprawny sposób pozwala m.in.: eliminować błędy związane z pakowaniem zamówień dla klientów, zadbać o odpowiedni przepływ komunikatów na stronie czy korzystać z nowoczesnych funkcji elektronicznych płatności. Wybieraj spośród setek interaktywnych rozwiązań, którym zaufali klienci w całej Polsce. Dodatki Presta pozwalają w efektywny sposób zwiększać atrakcyjność strony internetowej w oczach klientów, gwarantując większą satysfakcję z oferowanych usług. Dzięki webowym rozwiązaniom klienci będą chętniej do ciebie wracali po niezbędne produkty. 

Pomoc techniczna PrestaShop 

30-dniowa pomoc techniczna to wsparcie prestashop, które będzie szczególnie przydatne w przypadku osób rozpoczynających korzystanie z tego systemu sklepów. Nowoczesna usługa pozwala na rozwiązywanie najtrudniejszych problemów 24h. Tego typu wsparcie będzie szczególnie pomocne osobom, które nie należą do grona programistów czy webmasterów, chcących wprowadzać drobne modyfikacje w zakresie swojego sklepu. Dzięki zakupowi tego typu usługi zyskujesz dostęp do specjalnych materiałów video zawierających kurs obsługi PrestaShop od podstaw. Dodatek pomaga w konfiguracji sklepu oraz uczy nas radzenia sobie z nietypowymi błędami i problemami, na które możemy natrafić po drodze. Dzięki pomocy technicznej PrestaShop możesz dokonywać drobnych modyfikacji szablonów graficznych, nauczyć się tworzenia kopii zapasowych czy uzyskać pomoc w awaryjnych sytuacjach, także poza godzinami pracy. 

Moduły PrestaShop, dostosowane do twoich potrzeb

Moduły PrestaShop o odpowiednich funkcjach w znaczący sposób ułatwią pracę całego twojego zespołu, związaną z prowadzeniem internetowego sklepu. Dodatek payu prestashop to moduł, dzięki któremu usprawnisz proces dokonywania i pobierania płatności w twoim sklepie. Nowoczesne rozwiązanie umożliwia sprawne korzystanie z jednej z najpopularniejszych platform płatniczych, z których obecnie korzystają klienci. W ofercie x13.pl znajdziesz też inne rozwiązania webowe umożliwiające m.in. lepsze pozycjonowanie twojej strony w google, sprawniejsze zarządzanie treściami znajdującymi się w witrynie, szybkie i intuicyjne dokonywanie zakupów i pakowanie zamówień oraz wiele innych. Instaluj wybrane moduły wprost z panelu użytkownika i niezwłocznie przejdź do korzystania z inteligentnych webowych rozwiązań.

Artykuł sponsorowany