Trwa ładowanie proszę czekać ...

Wymieniaj walutę w kantorze Fritz Exchange

29 czerwca 2017 0

Masz kredyt w obcej walucie, a w związku z nim wiele problemów finansowych? Szukasz rozwiązań, które dadzą Ci mniejszą ratę, a tym samym oszczędność pieniędzy? Pragniesz podreperować swój domowy budżet, ale nie wiesz jak? Rozwiązaniem może być dobry kantor internetowy.

Jednym z największych błędów frankowiczów i innych kredytobiorców, którzy zaciągnęli kredyty w obcych walutach jest niewymienianie pieniędzy, tylko przelewanie na konto banku odpowiedniej ilości środków w złotówkach oraz oddawanie przewalutowania w jego ręce. A można postąpić zupełnie inaczej, czyli najpierw wymienić walutę, a potem opłacić ratę. W ten sposób da się zaoszczędzić wiele pieniędzy.

Największą oszczędność uzyskamy wtedy, gdy znajdziemy dobry kantor z atrakcyjnym kursem. Możemy podpowiedzieć, że nie warto szukać takiego stacjonarnie. O wiele korzystniejsze oferty mają kantory internetowe. Jednym z nich jest internetowy kantor Fritz Exchange, uważany za najbardziej atrakcyjny na rynku. Oferuje wyjątkowo korzystny kurs, którego wysokość może być negocjowana przy częstych wymianach. W związku z tym jest to najchętniej wybierany kantor nie tylko przez osoby spłacające kredyty w innej walucie, ale przede wszystkim przez biznesmenów prowadzących interesy również z osobami spoza naszego kraju.

Idealny kantor internetowy – szybkość, bezpieczeństwo i dobra cena

Fritz Exchange jest doceniany również ze względu na dostępność. Działa przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Gwarantuje ekspresową wymianę pieniędzy, ponieważ 90% transakcji jest realizowanych nie dłużej niż w 15 minut. Charakteryzuje się także wysokimi zabezpieczeniami transakcji, dlatego każda wymiana pieniędzy przebiega bez problemów. Kantor dodatkowo udostępnia swoim klientom Biuro Obsługi, które odpowiada na wszelkie pytania, pomaga wykonać pierwszą transakcję oraz negocjuje wysokość kursów ze stałymi klientami.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub sprawdzić dokładne oferty kursów? Odwiedź stronę kantorautomatyczny.pl i zrealizuj swoją pierwszą wymianę!

 

Materiał zewnętrzny