Trwa ładowanie proszę czekać ...

Sprawdzone hity na imprezę – TOP 4

23 listopada 2017 0

Planujecie imprezę? Pamiętajcie o kilku sprawach – smacznym jedzeniu, świetnym towarzystwie, ale także dobrej muzyce. Bez najlepszych hitów nie klei się żadne spotkanie, dlatego też ułatwimy Wam to zadanie. Nie możemy zapewnić Wam najlepszego towarzystwa, ale za to polecamy kilka kawałków, które rozkręcą imprezę.

Polecamy różne numery, stworzone m.in. przez słynnych DJ-ów jak Carl Cox czy Paul Oakenfold. Z pewnością sprawdzą się na każdej imprezie – dużej w klubie, ale i niewielkiej domówce. Odpowiednie brzmienia budują atmosferę i wprawiają ludzi w pozytywny, zachęcający do zabawy, nastrój. Sprawdź nasz top 5 kawałków na imprezę.

1. Carl Cox – „I Want You (Forever)”

Carl Cox to jedna z legend współczesnego świata klubowego. Powszechnie ceniony za swój dorobek dla kultury house i techno świetnie rozkręci atmosferę. Jak zdradził w wywiadzie, po usłyszeniu numeru „Acid Trax” Phuture zmienił podejście do muzyki.

Zrozumiał wtedy, że acid-house to jego brzmienie! Działa na scenie londyńskiej, występuje na najważniejszych festiwalach i imprezach. Singiel „I Want You (Forever)” to jego wydawniczy debiut, uznany już jednak za klasyk.

2. Paul Oakenfold – „Who Do You Love”

Paul Oakenfold to znany w Wielkiej Brytanii DJ i producent muzyczny. Znacie na pewno kilka jego utworów, ale i wiele remiksów! Potrafi świetnie mieszać – może dlatego, gdyż z zawodu jest kucharzem! Pozwoliło mu to odnieść wielki sukces i obecnie jest uznawany za ikonę muzyki klubowej i elektronicznej.

„Who Do You Love” to najnowszy jego singiel, który tego lata zdobył szczyty list przebojów. Nic też dziwnego, że podobnie jak jego kolega po fachu – Avicii – należy do najlepiej opłacanych DJ-ów na świecie. Warto wspomnieć także o jego remiksach, np. dla INXS, Massive Attack, Crazy Town, Editors, Madonny czy U2.

3. Justin Timberlake – „Can’t Stop This Feeling”

Trzeba przyznać, że Justin Timberlake ma niezwykłe feeling. Zaczynał jako wokalista w boysbandzie, ale później udało mu się zrobić solową karierę. Jego numery są świetne na imprezę – np. „Can’t Stop This Feeling” zaprezentowany podczas finału 61. Konkursu Piosenki Eurowizji w Sztokholmie.

Po premierze rozbrzmiewał już we wszystkich rozgłośniach radiowych. W maju 2016 roku zajął pierwsze miejsce w amerykańskim zestawieniu Billboard Hot 100. Co ciekawe, to piąty singiel Timberlake’a, który dotarł na sam szczyt tego zestawienia.

4. Ed Sheeran – „Perfect”

Na żadnej imprezie nie powinno zabraknąć także ballady. A specjalistą od nich jest nie kto inny, jak brytyjski bard. Zresztą w naszym zestawieniu mogłoby się znaleźć dużo więcej jego piosenek, choćby idealny do tańca „Shape of You”.

Sheeran słynie jednak także jako specjalista od ballad – pamiętamy m.in. „I See Fire” czy „Thinking Out Loud”. W tym roku wokalista podbija nasze serca singlem „Perfect”.

 

Materiał zewnętrzny