Trwa ładowanie proszę czekać ...

Oryginalne oświadczyny – top 5 oryginalnych pomysłów!

21 listopada 2017 0

Decyzja o oświadczynach podjęta? Złote pierścionki zaręczynowe obejrzane? Czas znaleźć wyjątkowe miejsce, w którym zadacie to najważniejsze pytanie w życiu ukochanej. Przygotowaliśmy propozycje kilku wyjątkowych miejsc, aby dla Was obojga była to chwila godna zapamiętania! Oto nasz top 5 oryginalnych pomysłów.

Romantycznie? Paryż, Rzym, a może Wenecja?

Kiedy myślimy o najbardziej romantycznych miastach, te trzy przychodzą na myśl jako pierwsze. W Paryżu się zaręczyło wiele par, m.in. pod więżą Eiffla, w eleganckich francuskich restauracjach nad Sekwaną, na moście itd. Paryża nie trzeba rekomendować – to mekka zakochanych, a panująca tu atmosfera sprzyja uczuciom. Wcześniej trzeba tylko obejrzeć złote pierścionki zaręczynowe, wybrać ten jedyny, a następnie spakować walizki!

Laponia – oświadczyny z zorzą w tle

Nie zachęcamy Was do wyjazdu jedynie do Paryża czy Wenecji – najbardziej romantycznych miast w Europie – lecz także na oświadczyny podczas zorzy polarnej! Wcześniej trzeba tylko zarezerwować bilety lotnicze do Szwecji. Mimo że oświadczyny będą dla Was główną atrakcją, innych też w Laponii nie brakuje. Polecamy m.in. spędzić noc w jednym ze słynnych lodowych hoteli i wybrać się na wyprawę w baśniowej scenerii „Opowieści z Narnii”.

Lot balonem

Można podróżować do dalekich krajów lub romantycznych miasteczek europejskich, ale warto rozważyć też lot balonem. Wyjątkowe przeżycia, wspaniałe zdjęcia i niezapomniane widoki gwarantowane. Warto wcześniej uzgodnić szczegóły z obsługą i zabrać na pokład szampana i kieliszki. Jedna ważna rada – lepiej upewnić się, że druga osoba nie cierpi na lęk wysokości! Wtedy nawet trzy złote pierścionki zaręczynowe nie naprawią już zepsutego momentu!

Kolacja w ciemności

Coraz popularniejszym miejscem na oświadczyny są też restauracje organizujące kolacje w ciemności. Pomysł niesztampowy, choć nie każdemu się podoba. Zapewniamy jednak, że można znacznie bardziej delektować się smakiem serwowanych dań oraz wina. Wspólne chwile spędzane w ciemności pobudzają także zmysły – to świetna okazja, aby niespodziewanie wsunąć na palec wybranki pierścionek zaręczynowy. Nie polecamy jednak chować go do deseru!

Seans w kinie

Dla miłośników kinematografii regularnie wybierających się na filmy najlepszym pomysłem będzie jednak randka w kinie. Cóż w tym zaskakującego? Otóż przed seansem lub od razu po nim może wyświetlić się romantyczny filmik z oświadczynami na oczach całej widowni. Świadków już macie! To coraz popularniejsza usługa w wielu kinach – wystarczy wcześniej uzgodnić to z obsługą.

Aby jednak zaręczyny były naprawdę wyjątkowe, wcale nie muszą być oryginalne. Można zaplanować egzotyczną podróż, wypad do Wenecji lub rejs statkiem czy lot balonem, ale można też zorganizować niezwykłą randkę w zaciszu domowym lub Waszej ulubionej restauracji.

 

Materiał zewnętrzny