Trwa ładowanie proszę czekać ...

Nowy telefon Huawei w twojej firmie

19 lipca 2017 0

Chiński producent komórek z roku na rok zaskakuje coraz bardziej pozytywnie. Najnowsze produkty doskonale sprawdzają się w warunkach firmowych, a przy tym są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

Biznesowe smartfony z Azji

Huawei na dobre zagościł w czołówkach wszystkich rankingów producentów w branży telefonii komórkowej. Choć firma została założona zaledwie 30 lat temu, posiada swoje ośrodki badawcze na całym świecie, m.in. w Sztokholmie, Moskwie, Dallas czy cieszącej się znakomitą sławą Dolinie Krzemowej.

W ostatnich latach bardzo popularne stały się nowe telefony Huawei dostosowane do potrzeb biznesowych. Nie ulega bowiem wątpliwości, że smartfon jest urządzeniem niezbędnym w pracy czy przy prowadzeniu własnej firmy. Liczne funkcje oraz prostota obsługi systemu operacyjnego Android sprawiają, że telefony Huawei świetnie sprawdzają się w warunkach biznesowych. Dodatkowym ich atutem jest wygląd. Nowoczesny i elegancki design jest przyjemny dla oka, a przy tym uniwersalny. Dlatego też ten sam model równie dobrze prezentuje się w dłoni prezesa firmy, jak i szeregowego pracownika.

 

Nowy telefon Huawei – ciekawe modele dla przedsiębiorcy

Przeglądając dostępne modele, warto zwrócić szczególną uwagę na Huawei P9 i P10. Obie wersje są już w zasadzie kultowe i szybko zyskały duże grono użytkowników. Atutem obu są oczywiście doskonałe multimedia. Ten element trzeba uznać za jeden z najlepszych w przypadku wszystkich smartfonów azjatyckiego producenta. Wykorzystanie podzespołów renomowanej marki Leica to gwarancja wyśrubowanych parametrów oraz znakomitych zdjęć i filmów zarejestrowanych w każdych warunkach. Przeszkodą nie będą już niekorzystne czynniki, jak choćby słabe oświetlenie.

Biznesowe użytkowanie telefonu wiąże się zazwyczaj z intensywnym wykorzystywaniem jego możliwości. Dlatego w obu modelach zamontowano wielordzeniowe procesory wraz z wydajnymi systemami chłodzenia, przez co urządzenia nie zwalniają swojej pracy nawet po kilku godzinach intensywnego działania.

Ciekawą propozycją jest również „lżejsza” wersja modelu P9, która miała swoją premierę w tym roku, czyli P9 Lite. Ten telefon Huawei posiada wysokiej jakości wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala oraz ośmiordzeniowy procesor. Pamięć wewnętrzna wynosi 16 GB oraz 3 GB RAM, a dodatkowym atutem jest oczywiście klasowy aparat – główna matryca ma rozdzielczość aż 12 Mpix. A to przecież tylko wersja Lite.

 

Jaki powinien być telefon biznesowy?

Nowy telefon Huawei dla biznesu spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników Tego rodzaju urządzenie musi być przede wszystkim funkcjonalne i niezawodne. Żaden przedsiębiorca nie może sobie pozwolić na niemożność skontaktowania się z klientem bądź współpracownikiem w dowolnej chwili. Dlatego smartfony Huawei obsługują wiele standardów komunikacyjnych oraz posiadają efektywne baterie. Ten drugi czynnik nabiera tym większego znaczenia, ponieważ wiele produkowanych obecnie smartfonów zużywa zbyt wiele energii podczas ciągłego korzystania z nich. Z tego powodu należy je ładować co najmniej raz dziennie, a w przypadku wielu profesji, to właśnie mobilność ma ogromne znaczenie. Należy pamiętać także o wykorzystaniu jednego z najpopularniejszych systemów operacyjnych Android. Jest on nadzwyczaj intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze.

Bardzo atrakcyjna jest również cena. O ile pod względem jakościowym wiele modeli należy do ścisłej czołówki w swojej kategorii, o tyle kwota ich zakupu może okazać się zaskakująco niska. Biorąc pod uwagę zakup kilku lub więcej telefonów firmowych, decydując się na markę Huawei, można naprawdę sporo zaoszczędzić.

 

Materiał zewnętrzny