Trwa ładowanie proszę czekać ...

Serum Initialiste od Kerastase wzmocni Twoje włosy i uatrakcyjni wygląd

15 marca 2017 0

Włosy są naszą ozdobą. Jeśli ich struktura jest mocno uszkodzona, końcówki rozdwojone, a włókna pozbawione blasku i energii - wówczas takie włosy nie będą prezentowały się dobrze. Jak zatem sprawić przy użyciu drogeryjnych kosmetyków, aby nasze włosy były mocniejsze i zdrowsze? Odpowiedź może zawierać się w dwóch sowach - serum Initialiste. Dzięki pielęgnacji na wysokim poziomie nasze kosmyki zostaną odżywione, nabiorą blasku i będą mocniejsze. Poznaj zalety niezwykłego serum do włosów i dostarcz im energii!

Gdy jesteś właścicielką słabych włosów

Posiadacze bądź posiadaczki włosów bardzo słabych i delikatnych mają przed sobą trudne zadanie. Pielęgnacja, stylizacja i powstrzymanie procesów wypadania kosmyków lub ich łamania się m.in. podczas osuszania ręcznikiem lub szczotkowania, potrafi przyprawić o zawroty głowy. Włosy takie są cienkie, słabe, matowe i nadmiernie odsłaniają skórę głowy. Przyczyną takiego stanu może być długotrwały stres, chroniczne zmęczenie, nieodpowiednia dieta, a także kwestie dziedziczności. Pierwsza pomoc w przypadku włosów słabych i wypadających powinna polegać na wzmocnieniu cebulek, produkujących włosy oraz skalpu. Co zrobić, aby włosy na długości również prezentowały się nienagannie? Pragniesz mieć zdrowe, pełne blasku i witalności włosy? Zadbaj o właściwą ich pielęgnację i wprowadź dobre zwyczaje.

Jak zadbać o delikatne włosy?

Posiadanie delikatnych włosów może być frustrujące, o ile nie poznamy ich natury i nie podejmiemy stosownych kroków, aby poprawić ich wygląd i stan zdrowia. Oto kilka reguł, które warto wprowadzić do codzienności, aby wzmocnić delikatne włosy:

 • przestrzegaj właściwej diety (ogranicz spożycie cukru, pieczywa, fast-foodów, kawy, alkoholu, soków i chipsów),
 • zapewnij swemu organizmowi odpowiednią dawkę snu,
 • unikaj stresu,
 • codziennie wykonuj 2-minutowy masaż skóry głowy (to dotleni i odżywi cebulki włosowe),
 • używaj delikatnych kosmetyków do mycia włosów i używaj ciepłej wody,
 • Zapewnij słabym włosom nawilżająco-odżywiające kuracje z użyciem nie obciążających kosmyków maseczek i odżywek,
 • unikaj częstych i inwazyjnych zabiegów fryzjerskich oraz stylizacji włosów na gorąco,
 • podetnij zniszczone końcówki,
 • chroń włosy przed mrozem i nadmiernym nasłonecznieniem (to zabezpieczy je przed łamaniem się i wypadaniem),
 • wprowadź suplementy do diety (pij drożdże, jedz mussli, pij herbaty ziołowe),
 • przyjmuj tran,
 • oczyszczaj organizm, spożywając duże ilości wody, wprowadzając kilkudniową dietę owocową lub warzywną,
 • zakup satynową poduszkę i bawełniany ręcznik.

Serum wzmacniające włosy - Initialiste

Podstawą pięknych włosów jest ich zdrowie i kondycja. Jeśli zależy nam na tym, aby nasze kosmyki wyglądały pięknie i zostały skutecznie wzmocnione, warto wypróbować serum do włosów od Kerastase - Initialiste. Wchodzące w skład kosmetyku odżywcze składniki, takie jak komórki macierzyste roślin i ceramidy, oddziałują bezpośrednio na cebulkę, z której powstaje włos. Aplikacja kilku kropel serum u nasady głowy i ich rozprowadzenie sprawi, że włosy będą rosły grubsze, mocniejsze i pełne blasku. Serum należy stosować od 2 do 3 razy w tygodniu, a efekty będą zauważalne już po miesiącu stosowania Initialiste. Zapewnij swoim włosom najwyższą formę ochrony, pielęgnacji i nawilżenia dzięki serum od Kerastase.

Materiał partnera zewnętrznego