Trwa ładowanie proszę czekać ...

Twoja mapa podróży świata

20 lipca 2018 0

Uwielbiasz podróżować? Nieważne, czy często wyjeżdżasz do polskich miejscowości, czy też odwiedzasz najdalsze zakątki świata, warto mieć mapę, na której będzie można zaznaczyć cele swoich wojaży. Teraz takiego rodzaju mapę możesz bez problemu kupić w różnych wersjach i zawiesić ją na ścianie – będzie z dumą prezentowała twoje przygody!

Blogi internetowe, własne mapy online, dzielenie się z innymi swoimi podróżami na portalach społecznościowych – w taki sposób możesz zapisywać swoje wspomnienia z różnych wycieczek. Jeżeli jednak chcesz mieć pamiątkę na papierze, to oprócz wywołania zdjęć świetnym pomysłem będzie także mapa podróży świata, na której można łatwo oznaczyć odwiedzone już kraje i miasta.

Tego rodzaju mapy można kupić dzisiaj w wielu różnych wariantach – najbardziej popularne to mapy typu mapa zdrapka z 4gift, czyli pokryte powłoką do zdrapywania. Gdy odwiedzi się jakiś kraj, można go zdrapać z mapy. Także można kupić mapy przeznaczone do zaznaczania odwiedzonych miejsc kolorowymi pinezkami albo magnesami, a nawet mapy przeznaczone do samodzielnego kolorowania lub jako tablice suchościeralne, po których można pisać mazakami.

Mapa zdrapka z 4gift albo taka z magnesami czy pinezkami będzie mogła stać się także pomysłem na upominek dla osoby uwielbiającej wojaże. Wtedy będzie ona mogła zaznaczać na nich odwiedzone przez siebie miejsca – taki upominek na pewno zostanie doceniony przez każdego globtrotera.

Bezcenne wspomnienia

Ceny map zależne są od wybranej opcji – rozpoczynają się od około 70 złotych, a kończą na ponad 250 złotych. Wspomnienia, które dzięki nim utrwalają się będą jednak niezapomniane i bezcenne! Zamówienia można składać przez internet.

Mapa tego typu będzie świetną dekoracją, a przy tym także po latach może stanowić wyjątkową pamiątkę. Pomaga także uzmysłowić sobie jak dużo marzeń zostało już spełnionych!