Trwa ładowanie proszę czekać ...

Zapomniałeś o prezencie komunijnym? – szybka pożyczka może rozwiązać problem

13 czerwca 2017 0

Szybka pożyczka może być ostatnią deską ratunku dla rodzica chrzestnego, który z różnych przyczyn zapomniał o prezencie na komunię. Na szczęście w dzisiejszych czasach otrzymanie takiej dodatkowej gotówki nie jest problemem, bo bez zbędnych komplikacji można wziąć pożyczkę przez Internet. Warto pamiętać o takiej możliwości, bo różne okoliczności, mogą sprawić, że na prezent komunijny gotówki po prostu może zabraknąć.

Pożyczka przez Internet na coraz droższe prezenty

Maj i czerwiec to w Polsce tradycyjny czas komunii. To przede wszystkim ważne przeżycie duchowe dla dzieci, które po raz pierwszy w życiu mogą przyjąć komunię świętą. Dla wielu nie mniej istotne jest również późniejsze spotkanie w rodzinnym gronie i prezenty, które tradycyjnie otrzymuje się z tej okazji. Dawniej były to najczęściej zegarki, rowery, srebrny medalik lub trochę gotówki. Dziś nierzadko na prezent komunijny potrzebna jest pożyczka przez Internet.

Bez szybkiej pożyczki prezent może być zbyt skromny

W ciągu ostatnich kilkunastu lat komunia urosła do rangi o wiele bardziej wystawnego spotkania, a wraz z tym wzrosła również wartość prezentów. Często żartuje się, że bez szybkiej pożyczki trudno o przyzwoity upominek. Wszystko dlatego, że dziś niczym nadzwyczajnym nie jest kupno laptopa, konsoli lub innego sprzętu elektronicznego. Bardzo popularne jest również wręczanie gotówki – nawet kilkuset złotych. Wychodzi się z założenia bowiem, że dziecko lub częściej rodzice lepiej wiedzą co jest potrzebne i co warto kupić. Zazwyczaj najbardziej zobowiązani czują się rodzice chrzestni, którzy nierzadko na prezent komunijny muszą faktycznie wziąć pożyczkę przez Internet.

Szybka pożyczka sposobem na przedkomunijne roztargnienie

W sytuacji, gdy na kilka dni przed komunią lub nawet później okazuje się, że pieniędzy brakuje albo nawet nie ma ich wcale, trzeba jakoś wyjść z twarzą z tej sytuacji. Najgorszym rozwiązaniem jest zawiedzenie oczekiwań dziecka brakiem upominku, prezentem nieprzemyślanym lub kiepskiej jakości. Najlepiej w takiej sytuacji wybrać jednak gotówkę. Pożyczyć ją można na przykład w banku, ale w sytuacji awaryjnej nie jest to dobre rozwiązanie, bo na decyzję o przyznaniu nawet niewielkiej ilości gotówki trzeba czekać. Rozsądnym rozwiązaniem jest więc wybór szybkiej pożyczki lub pożyczki przez Internet. Ta udzielana jest najczęściej w kilkanaście minut, a to oznacza, że nawet w dniu wydarzenia można uratować sytuację.

Nie trzeba się obawiać pożyczki przez Internet

Wiele osób straszy wysokimi odsetkami, ale trzeba pamiętać, że pożyczka na prezent komunijny najczęściej nie jest bardzo wysoka – to około kilkuset złotych – i zwraca się ją zazwyczaj szybko, więc wyliczanie oprocentowania w skali roku nie ma większego sensu.

Nie należy prezentu w postaci gotówki z szybkiej pożyczki traktować również jako gorszego upominku. Nikt nie musi o tym wiedzieć, a przecież każdemu mogą przydarzyć się nieprzewidziane wydatki lub sytuacje, które spowodowały, że w tym ważnym dniu zabrakło pieniędzy. Najważniejsze to szybko zareagować i sprawić, że dziecko, które jest najważniejsze w trakcie komunii było zadowolone i wspominało z przyjemnością ten dzień. Nie tylko z powodu przeżycia duchowego, ale również upominków i spotkania z najbliższymi.

www.euroloan.pl

Materiał zewnętrzny