Trwa ładowanie proszę czekać ...

5 pomysłów na prezent dla maluszka

14 czerwca 2017 0

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie w każdej rodzinie. Szczęściem z tego tytułu emanują nie tylko rodzice, lecz również dziadkowie i wszyscy bliscy. Warto więc zdać sobie sprawę z tego, że każdy będzie chciał coś podarować rodzinie z tej okazji. Wiadomo, że o wózek, fotelik czy łóżeczko będą musieli zadbać rodzice, jednak warto wiedzieć, że mniejsze artykuły mogą sprezentować krewni i znajomi, dlatego nie należy wyposażać się we wszystko od razu. Dobrym pomysłem jest natomiast dzielenie się z bliskimi spostrzeżeniami na temat artykułów, które mogą być potrzebne oraz które na pewno przydadzą się nowo narodzonemu dziecku. W naszym artykule znajdziecie 5 niebanalnych pomysłów na prezent dla maluszka.

Zabawki Fisher Price – to sposób na naukę przez zabawę

Gama produktów od firmy Fisher Price jest naprawdę ogromna, więc każdy z pewnością znajdzie rzeczy, które spodobają się zarówno jemu, jak i maluchowi. Niemal od początku życia dziecko interesuje się światem, który go otacza, więc gadżety, którymi będzie się bawił powinny stymulować jego rozwój. Ważną zaletą zabawek powinno być również bezpieczeństwo, a niestety wiele produktów go nie gwarantuje. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko było chętne do aktywności ruchowej to z całą pewnością takie zabawki będą mu potrzebne.

 

Maty edukacyjne – posłuży dziecku od urodzenia, aż po moment nauki chodzenia

Jeśli interesuje nas zakup praktycznego prezentu to bez wątpienia okaże się nim być mata edukacyjna, która umożliwia zabawę zarówno na plecach, brzuchu, jak i na siedząco, dzięki czemu może być wykorzystywana przez maluchy w różnym wieku. Każda mata w zależności od modelu zawiera szereg różnorodnych gadżetów, które zainteresują dziecko. Wiszące od góry zabawki będą pomocne w stymulacji zmysłów dziecka. Większość z nich będzie wydawać grzechoczące czy brzęczące odgłosy. Zwykle na macie znajdują się różne guziki, po wciśnięciu których wydawany jest odgłos zwierzaka, samochodu czy straży pożarnej. Atutem sporej części mat edukacyjnych jest możliwość zawieszenia i odwieszenia dowolnych zabawek, dzięki czemu mata nigdy się nudzi.

 

Karuzela nad łóżeczko – będzie przydatna w początkowym okresie życia dziecka

Dziecko zainteresowane jest światem już od początku, dlatego też naszym zadaniem jest zrobienie wszystkiego co w naszej mocy, aby mu to ułatwić. W pierwszych miesiącach życia na pewno rewelacyjna okaże się być karuzela nad łóżeczko z pokazem światełek i kojącą melodią.

 

Gryzak, zawieszka czy grzechotka to dobry pomysł na tańszy prezent

Wiadomo, że nie każdego stać będzie na zakup zabawki za 200 zł. Dlatego śmiało można zdecydować się na coś tańszego, a do grona takich zabawek zaliczyć będziemy mogli zarówno gryzak, grzechotkę jak i zawieszkę do łóżeczka lub wózka. Każde dziecko zaczyna zabawę właśnie od takich prostych akcesoriów, które nie kosztują zbyt dużo. Jeżeli zdecydujemy się na produkt dobry jakościowo to na pewno będzie służył maluchowi, aż do czasu, kiedy to przestanie się interesować takimi zabawkami.

 

Jeździk albo bujak możesz wybrać, jeśli wiesz, że rzeczy dla niemowlaka jest już cała masa

Jeśli wiesz, że prezenty dla niemowlaka się nie sprawdzą, gdyż dziecko otrzymało ich mnóstwo zaraz po urodzeniu to wówczas warto rozważyć zakup czegoś na przyszłość. Na pewno ciekawym rozwiązaniem będzie bujak albo jeździk, jaki na pewno będzie silnie eksploatowany przez dzieciaka.

Materiał zewnętrzny