Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najlepsze lakiery – hybrydy zmienią twój manicure!

25 lutego 2021 0

​Najbardziej elegancji i klasyczny manicure to ten w jednolitym kolorze. Jednak nie trzeba rezygnować z szalonych stylizacji, zawierających zdobienia i inne urozmaicenia. Można zdecydować się na lakiery – hybrydy, które zostały urozmaicone wyjątkowymi efektami. Bez utraty trwałości i wygody, jakie zapewniają lakiery hybrydowe.

Metaliczne lakiery – hybrydy, koniecznie je wypróbuj

Efektem, który całkowicie odmienia codzienny manicure, dodając mu imprezowego charakteru, jest metaliczny połysk. Lakier jest łatwy w użyciu, można dzięki niemu uzyskać zachwycającą metaliczną taflę na paznokciach.

Lakiery — hybrydy metaliczne są odpowiednie nie tylko na wyjątkowe okazje, szalone imprezy i wielkie wyjścia. Można je też nosić na co dzień. Aby nie przesadzić, wystarczy pomalować jeden paznokieć. To wystarczy, by nadać swojemu manicure’owi odrobiny szaleństwa. Jeden metaliczny paznokieć to delikatny, ale widoczny detal, który ożywi stylizację.

Delikatne drobinki? Znajdziesz je w hybrydzie Cat Eye

Efekt kociego oka został zainspirowany zwierzętami, których hipnotyzujące spojrzenie przyciąga niejedną osobę. Kocie oczy mienią się różnymi barwami w zależności od padającego światła – taki efekt można mieć również na swoich paznokciach. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalne lakiery – hybrydy Cat Eye, dostępne są w różnych kolorach.

Za sprawą błyszczących drobinek jest to raczej wieczorowa wersja manicure’u. Chociaż osoby odważne, o ekstrawaganckim stylu będą dobrze czuły się w tej wersji także na co dzień. Kocie oko to niejedyny efekt, jaki można uzyskać dzięki lakierom hybrydowym, z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.

Ozdoby na paznokcie i pyłki

Lakiery robiące efekt wow to tylko jedna z propozycji. Kolejną są pyłki, które zapewnią piękny, mieniący się rezultat. Dobrze znany wśród miłośniczek stylizacji paznokci efekt syrenki wykonuje się właśnie dzięki pyłkom wcieranym w lakiery. Hybrydy stają się dzięki niemu połyskliwe. Inne rodzaje pyłków zapewniają efekt lustra, holo lub neonowy.

Innym rodzajem urozmaicenia są zdobienia trójwymiarowe, zatopione w lakierze lub topie, dzięki czemu są trwałe i dobrze trzymają się paznokci. Możesz wybrać kryształki albo złote lub srebrne elementy, które dopasujesz do koloru lakieru hybrydowego. Ożywią twój manicure i nadadzą mu wyjątkowego, niepowtarzalnego wyglądu.

A może kolorowe wzorki?

Nie masz przy sobie ozdób ani specjalnych lakierów, a chciałabyś urozmaicić swój manicure? Zdecyduj się na wzorki, które możesz wykonać tylko lakierami. Wybierz dwa lub trzy kolory i wykonaj nimi zdobienia. Nie muszą być skomplikowane, nawet jeśli nie jesteś mistrzem malowania, poradzisz sobie. Mogą to być małe kropki, kreseczki lub inne geometryczne wzory. To łatwe w wykonaniu rozwiązanie, dzięki któremu sama stworzysz na paznokciach coś ciekawszego niż gładki, jednolity manicure. Potrzebujesz jedynie lakierów oraz nieco kreatywności. Możesz skorzystać z inspiracji z sieci, którymi dzielą się profesjonalne stylistki. Ich pomysły możesz modyfikować tak, by odpowiadały tobie.

Malowanie paznokci powinno być przyjemnością i zabawą, dlatego nie warto przejmować się niedociągnięciami. Praktyka czyni mistrza, więc ćwicz jak najczęściej, by wykonywać coraz bardziej wyszukane dekoracje.