Trwa ładowanie proszę czekać ...

Elastyczne benefity na miarę XXI wieku

27 lipca 2017 0

Stale rosnąca konkurencja na rynku zatrudnienia wymusza na pracodawcach reakcję na szybko zmieniające się warunki wynagradzania i motywowania pracowników. W ostatnich latach zauważalny jest trend nie tyle zwiększania nakładów na same wynagrodzenia dla pracowników, ile kładzenia nacisku na oferowanie bogatych, pozapłacowych benefitów.

Takie rozwiązania z jednej strony mogą przyciągnąć do naszej firmy nowych specjalistów, z drugiej –  niewątpliwie pomogą nam zbudować lojalny, chętny do współpracy i otwarty na nowe projekty zespół zgranych fachowców. Budowanie przemyślanego systemu lojalnościowego nie jest prostą kwestią i zamiast porywać się z motyką na słońce – próbując stworzyć go od podstaw – warto skorzystać z doświadczenia ekspertów i postawić na sprawdzone rozwiązania. Jedną z takich opcji jest niewątpliwie Program Lojalnościowy Sodexo, który skupiając wiele różnorodnych narzędzi, umożliwia nam dopasowanie konkretnych elementów do potrzeb naszego przedsiębiorstwa.

Benefity skrojone na miarę

Sodexo oferuje wiele różnorodnych narzędzi, jak na przykład Bony, Vouchery, Karty Podarunkowe, Karty Przedpłacone. Warto bliżej przyjrzeć się korzyściom, jakie daje nam i naszym pracownikom właśnie wspomniana Karta Przedpłacona Sodexo. To nowoczesne i oryginalne narzędzie stwarza wyjątkową szansę doskonałego dopasowania benefitu do aktualnych potrzeb, zainteresowań i możliwości beneficjenta. Nasi pracownicy to zespół indywidualności, różniących się wiekiem, płcią, stanem majątkowym, sytuacją rodzinną, a także zainteresowaniami. Dzięki Kartom Sodexo wyjdziemy naprzeciw ich indywidualnym potrzebom. Te różnorodne płaszczyzny mają bezpośrednie przełożenie na formę ostatecznego benefitu, na jaki zdecydują się nasi pracownicy.

Dla jednych idealnym prezentem będzie zakup nowego żelazka, ktoś inny postawi na uzupełnienie domowej biblioteczki powieścią ulubionego pisarza. Jednemu pracownikowi radość sprawi zakup markowych perfum, dla innego dużym ułatwieniem będzie sfinansowanie zakupu żywności w okresie okołoświątecznym. Warto pamiętać, że nasz zespół, choć w pracy wykazuje się jednością, po godzinach zamienia się na powrót w zbiór indywidualności, który cechują zróżnicowane potrzeby. By lepiej trafić w oczekiwania naszych pracowników, wybierzmy maksymalnie elastyczne narzędzie, które z łatwością dopasuje się do potrzeb całego zespołu.

Jedna karta - wiele możliwości

Z Przedpłaconą Kartą Sodexo skomponowanie efektywnego programu lojalnościowego staje się niezwykle proste. To jedno narzędzie doskonale spełni potrzeby i oczekiwania wszystkich naszych pracowników. Już nie musimy głowić się nad wyborem nagród, które sprawią radość konkretnym pracownikom – zamiast tego podarujmy naszemu zespołowi Kartę, która umożliwi zakup dowolnie wybranej nagrody. Osoba obdarowana może przeznaczyć kwotę znajdującą się na karcie na zakupy w dowolnym miejscu i czasie, u ponad 300 000 partnerów programu Sodexo. Warto pamiętać, że partnerami Sodexo są nie tylko spożywcze sieci handlowe, ale także na przykład butiki odzieżowe, perfumerie, apteki, stacje benzynowe, salony jubilerskie, sklepy AGD i RTV czy markety budowlane.

Tak szeroki wachlarz możliwości stwarza okazję do rozsądnego i w pełni efektywnego wykorzystania swojej nagrody. Kartę Przedpłaconą Sodexo można wielokrotnie doładowywać, a jej saldo w każdej chwili wygodnie sprawdzimy w bankomacie lub przez Internet. Niewątpliwą zaletą Karty jest możliwość wypłaty zgromadzonych na niej środków w dowolnym bankomacie na terenie całego kraju. W przypadku zagubienia lub kradzieży karty możemy szybko ją zastrzec, by uchronić się przed utratą pieniędzy. Beneficjenci mogą liczyć również na dodatkowe zniżki, jakie często oferują partnerzy Programu Sodexo. Śledząc na bieżąco okazje, możemy trafić na zniżki sięgające nawet 50% wyjściowej ceny produktu!

Materiał zewnętrzny