Trwa ładowanie proszę czekać ...

Chcesz kupić używane auto bezpieczniej? Sprawdź oferty u dealerów!

26 lutego 2018 0

Znalezienie używanego auta w dobrym stanie i w niskiej cenie nie jest takie proste, jak może się wydawać. Chociaż na rynku znajduje się obecnie mnóstwo samochodów używanych, to jednak tylko część z nich zasługuje na uwagę ze względu na swój stan techniczny. Jeśli także szukasz dobrego, używanego auta, sprawdź oferty u dealera – to się opłaca!

Poszukiwacze używanych samochodów swoją przygodę najczęściej rozpoczynają w internecie. Liczne portale ogłoszeniowe są bardzo pomocne w zapoznaniu się z różnymi ofertami, ale musimy pamiętać o tym, że ryzyko, że trafimy na auto odbiegające stanem od opisu, jest wtedy bardzo duże. Eksperci wskazują, że nawet połowa pojazdów wystawionych na sprzedaż może mieć stan techniczny inny niż ten deklarowany przez handlarzy.

Zakupienie auta używanego, które będzie zgodne z opisem, może być nie lada wyzwanie. Najlepiej nie polegać na zapewnieniach sprzedającego, ale samodzielnie zapoznać się z autem – zajrzeć w każdy możliwy zakamarek, aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście konkretny model jest godny uwagi i warto go kupić. Naturalnie, jeśli nie mamy doświadczenia w motoryzacji, pojawia się problem – tutaj można poprosić o pomoc kogoś innego albo można skorzystać z usług rzeczoznawców.

Nie musimy jednak zakładać, że sprzedający chce nasz oszukać – wystarczy wybrać salon dealerski prowadzący komis samochodowy Warszawa jest miastem, gdzie znajdziemy wiele takich punktów. Dlaczego warto zakupić używane auto od dealera?

Salony samochodowe sprzedają nie tylko pojazdy nowe, ale też te używane. W ofercie możemy znaleźć głównie nowsze auta z ostatnich roczników, zwykle pochodzące od klientów oddających je w rozliczeniu albo z leasingu. To auta dokładnie sprawdzane przed wystawieniem na sprzedaż. Gdy mają jakieś drobne usterki lub trzeba wymienić w nich części eksploatacyjne, prace te wykonywane są od razu przez serwis. Dzięki temu klient kupuje auto od razu gotowe do jazdy. Co więcej, na pojazd możemy dostać też gwarancję! Zatem jeśli szukasz bezpiecznego, używanego auta, zajrzyj do dealera!

 

Materiał zewnętrzny