Trwa ładowanie proszę czekać ...

Wytrop niewiernego współmałżonka

16 grudnia 2016 0

Jeśli podejrzewasz niewierność swojego współmałżonka, zleć wytropienie przez detektywa. Gdy profesjonalny detektyw udaje się na akcję, przygotowuje się na wszystkie możliwości, jakie mogą go spotkać. Każda akcja jest inna, gdyż każda osoba, która zdradza jest inna i inaczej się zachowuje, nigdy nie wiadomo, czy zdrada zostanie złapana na gorącym uczynku już w pierwszym dniu, czy zajdzie konieczność przedłużenia akcji śledczej na cały dzień. Śledzenie niewiernych współmałżonków to codzienność w pracy detektywa.

Każdy detektyw udający się na akcję śledczą celem wytropienia niewiernego współmałżonka jest uzbrojony w aparat fotograficzny. Zazwyczaj tylko aparat wystarczy, aby wykonać zdjęcia dekonspirujące zdradę. Profesjonalni detektywi są skuteczni, zawsze udaje im się dowieść zdrady, jeśli do takiej dochodzi. Detektywi nie mają dni wolnych, to głównie podczas weekendów i świąt dochodzi do zdrad, dlatego pracują oni niemalże cały czas. Detektywi zdają sobie sprawę, jak krzywdząca jest zdrada, spotykają się oni na co dzień z ludzkim nieszczęściem, dlatego współpracują oni z psychologami, którzy oferuje szerokie spektrum pomocy i pomagają również na drodze prawnej.

Detektywi specjalizują się w zdobywaniu dowodów na niewierność, które często wykorzystywane są na rozprawach rozwodowych. Detektyw podczas wykonywania zadań głównie czas spędza na obserwacji. Często śledzi niewiernego współmałżonka po całej Polsce. Zatem detektyw musi mieć zawsze sprawne i do pełna zatankowane auto, a także musi mieć szybki refleks. Nigdy nie można poprzestać na znużeniu, gdyż nie wiadomo, kiedy dojdzie do akcji, którą trzeba sfotografować.

Detektywi podczas prowadzenia akcji obserwacyjnej najczęściej pracują w zespole dwóch osób. Przydaje się ona, gdy trzeba jednocześnie prowadzić i robić zdjęcia. Zawsze także jest bezpieczniej we dwoje, gdyż nigdy nie wiadomo, gdy dojdzie do niespodziewanych zdarzeń.

Detektyw wyśledzi niewiernego współmałżonka, sprawdzi gdzie przebywa, z kim się spotyka, a także postara się nagrać jego rozmowy ze spotykanymi osobami. Profesjonalny detektyw nie tylko wytropi niewiernego współmałżonka, ale także zbierze niezbędne dane na temat kochanki, sprawdzi jej adres, dowie się gdzie pracuje, czy posiada dzieci, a także jak doszło do pierwszego spotkania niewiernego męża z kochanką.

detektyw Warszawa

Na bazie przeprowadzonej akcji śledczej detektyw zbierze niezbędne dowody, które okażą się wystarczające do wygrania sprawy rozwodowej. Oczywiście kwestia wniesienia sprawy rozwodowej do sądu, leży w kwestii poszkodowanego współmałżonka, lecz detektywni prowadzą bliską współpracę z prawnikami, którzy oferują swoją pomoc na każdym etapie. Wnosząc sprawę rozwodową, warto wnieść sprawę z orzeczeniem o winie niewiernego współmałżonka. Jeśli sprawę uda się wygrać, wówczas będzie można wygrać również sprawę o przyznanie dożywotnich alimentów, a także sąd będzie przychylniejszy do podziału majątku na rzecz osoby poszkodowanej.

Zdrada jest dziś częstym zjawiskiem i bardzo krzywdzącym dla zdradzonej osoby. Niejednokrotnie osoby dowiadujące się o zdradzie nie są w stanie się same pozbierać. Dlatego też prowadzenie dochodzenia na własną rękę, nie jest dobrym pomysłem. Nie powinna go także prowadzić osoba bliska, gdyż może być ona szybko namierzona przez niewiernego małżonka. A gdy tylko on dowie się, że jest śledzony, celowo będzie ukrywał dowody zdrady. Dlatego bez zastanowienia się, zleć prowadzenie akcji śledczej detektywowi. Profesjonalny detektyw cicho i dyskretnie będzie tropił niewiernego współmałżonka przez długi czas, aż uda mu się zebrać wszystkie niezbędne materiały w sprawie. Detektyw uzbiera wszystkie materiały dowodowe, a także na koniec zadania sporządzi pisemny raport, który będzie zawierał kompletne dokumentacje. Będą one zawierały zdjęcia fotograficzne udowodniające zdradę, a także nagrania audio i video. Detektyw np. z Biura Detektywistycznego Rangotis - detektyw.com.pl sporządzi kompletne informacje o miejscach spotkania, częstotliwości oraz długości utrzymywanych kontaktów z kochanką. Informacje otrzymane od detektywa będą rzetelne i wyczerpujące w sprawie o zdradę.