Trwa ładowanie proszę czekać ...

Świat social media w zasięgu ręki - Sony Xperia XA

22 marca 2017 0

W chwili pojawienia się w Internecie mediów społecznościowych, rozpoczęła się prawdziwa komunikacyjna rewolucja. Dzięki Xperii XA zawsze będziesz mógł odwiedzić niesamowitą krainę social mediów.

Życie w mediach społecznościowych

Social media stanowią dziś niejako alternatywną rzeczywistość. Wirtualny świat mediów społecznościowych rozwinął się w taki sposób, jakiego jeszcze do niedawna nie spodziewał się chyba nikt. Dziś to już globalny oraz chyba najczęściej wykorzystywany kanał komunikacji i to na każdym szczeblu. Korzystają z niego nastolatki, osoby w wieku średnim, szeregowi pracownicy, szanowani biznesmeni, szeroko rozumiane elity, celebryci, a nawet wszelkie instytucje o międzynarodowym zasięgu działania.


Coraz częściej różnego rodzaju informacje i komunikaty są przekazywane właśnie za pośrednictwem social mediów. I nie chodzi tu tylko o zdjęcie znajomego z wakacji udostępnione na jego profilu, lecz również o oficjalne oświadczenia polityków, gwiazd czy poważnych organizacji. W mediach społecznościowych funkcjonuje już niemal każdy, a kto jeszcze tego nie zrobił, z pewnością wkrótce zdecyduje się na taki krok. To w końcu darmowy dostęp do niezliczonej liczby informacji oraz jedna z najłatwiejszych możliwości zwiększenia zasięgu własnych komunikatów czy wiadomości.

Mobilne social media z Sony Xperia XA

Z uwagi na zasięg i znaczenie mediów społecznościowych, bardzo istotny jest dostęp do nich właściwie w każdym momencie. Dlatego też każdy portal tego typu posiada specjalnie zaprojektowane aplikacje mobilne, które ułatwiają korzystanie z kanału oraz obsługę własnego konta.

Sony Xperia XA posiada mocny procesor oraz tak dobrane podzespoły, że urządzenie nie spowalnia swojej pracy nawet przy wielu programach uruchomionych w tle. Dzięki temu możesz być na aktywny na wielu portalach jednocześnie. Aby komunikacja przebiegała bezproblemowo, telefon musi posiadać sprawne łącze internetowe. Nie zawsze masz dostęp do Wi-Fi, dlatego w przypadku Xperii XA zadbano o obsługę szybkiej transmisji danych LTE. Gwarantuje to natychmiastowe ładowanie zdjęć czy filmów online.

Za pomocą XA możesz na bieżąco oglądać aktualizacje swoich znajomych czy śledzić poczynania idoli. Media społecznościowe to także kanał komunikacji, nie krępuj się więc i komentuj poszczególne wydarzenia. Oczywiście z zachowaniem netykiety – social media to nie miejsce na wulgaryzmy i wyzwiska.

Prowadź również konwersacje prywatne ze znajomymi. Wymiana wiadomości w ten sposób jest całkowicie bezpłatna i bardzo sprawna, umożliwia szybką wymianę nawet dużych plików, dzięki czemu cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Możesz zakładać rozmowy grupowe, głosowe, a nawet organizować wideokonferencje. Bez względu na to, czy Twój rozmówca mieszka w tym samym mieście, czy na innym kontynencie – w social mediach takie granice nie istnieją i nie stanowią żadnej przeszkody na drodze komunikacji.

Dzięki dostępności mediów społecznościowych z poziomu telefonu, już po kilku kliknięciach możesz udostępnić dopiero co wykonane zdjęcie lub nagrany film. Jakość materiału zapewniają dwa klasowe aparaty z matrycami o rozdzielczości 13 Mpix i 8 Mpix. Dodatkowymi atutami zamontowanych podzespołów optycznych są m.in. hybrydowy mechanizm automatycznej ostrości czy szybkość działania i reakcji. Czas wykonania wyraźnej, nierozmazanej fotografii oraz jej zapisu to nie więcej niż sekunda.

Sam import materiału w doskonałej jakości zajmuje również niewiele. Zatem wykonanie zdjęcia bądź filmu, jego edycja lub filtrowanie, oraz zamieszczenie w mediach społecznościowych to zaledwie kilka krótkich chwil od wyjęcia Sony Xperia XA z torebki lub kieszeni. Produkt azjatyckiego giganta został w pełni dostosowany do wymogów mobilnej obsługi social mediów i zapewnia znakomity komfort użytkowania.

Materiał partnera zewnętrznego