Trwa ładowanie proszę czekać ...

Leżaki reklamowe

13 listopada 2017 0

Leżaki reklamowe stanowią jedną z najbardziej atrakcyjnych form promocji. Spotkamy je w miejscach wypoczynku, lokalach gastronomicznych, w hotelach, a także na eventach. Dużą zaletą leżaków reklamowych jest możliwość umieszczenia na nich wysokiej jakości spersonalizowanego nadruku.

Jak skonstruowane są leżaki reklamowe?

W większości przypadków leżaki reklamowe są skonstruowane w podobny sposób. Składany stelaż, który po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca jest wykonany z drewna, stali, aluminium lub nawet z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Pomiędzy krańcami stelaża rozpościera się materiał o różnej specyfice i właściwościach. Leżaki reklamowe umożliwiają regulowanie wysokości od pozycji siedzącej niemal wyprostowanej do leżącej. W niektórych modelach znajdziemy również miejsce, w którym wygodnie postawimy napój, w taki sposób, by się nie rozlewał.

Przeznaczenie leżaków reklamowych

Leżaki reklamowe powstają przede wszystkim z myślą o komfortowym wypoczynku na plaży. Często stanowią element zestawu zawierającego również funkcjonalny parasol, stolik i ręcznik. Jednak nadmorskie miejscowości i mazurskie kąpieliska to oczywiście niejedyne miejsca, w których spotkamy leżaki reklamowe. Bardzo często wypoczywają na nich goście kawiarni i restauracji, a także uczestnicy imprez masowych.

Leżaki reklamowe z nadrukiem

Zgodnie ze swoją nazwą leżaki reklamowe spełniają również funkcję marketingową. Wypoczynek korzystających z nich klientów to dobra okazja do zbudowania świadomości konsumentów poprzez prezentację logotypu marki. Firmy zajmujące się produkcją leżaków reklamowych wzbogacają je o dowolne, zindywidualizowane wobec potrzeb klienta nadruki. To znacznie lepszy sposób na reklamę, niż tradycyjne billboardy czy bannery, które nie zawsze są dobrze odbierane przez konsumentów w przestrzeni miejskiej, w pobliżu lokali gastronomicznych, jak również w kurortach turystycznych.

Jak wybrać odpowiednie leżaki reklamowe?

Chociaż niemal wszystkie leżaki reklamowe zbudowane są w podobny sposób, wybór odpowiedniego modelu nie może być przypadkowy. Warto zwrócić uwagę choćby na rozmiary leżaków i dopasować je pod kątem potencjalnych gości. Na rynku znajdziemy między innymi mniejsze leżaki reklamowe stworzone z myślą o dzieciach, jak również modele podwójne – w sam raz dla zakochanych. W lokalu gastronomicznym lub plaży warto umieścić leżaki reklamowe wyposażone w możliwość postawienia napoju. Materiał, z którego wykonany jest leżak powinien być zaś dobrany pod kątem ewentualnego użytku wewnątrz pomieszczenia lub na zewnątrz.

Więcej na: http://inventini.com/siedziska-reklamowe/lezaki-reklamowe/

Artykuł sponsorowany